mod_breadcrumbs_adv

Excursions

Sortides Petjades i Rodes 2009-10

Setmana Santa 2010: Zamora i el riu Duero (1 al 5 d'abril)

 

4 - Octubre - 2009: La Mola ( Bages - Vallès Occidental )
Coll d'Estenalles- Sant Llorenç - La Mola - Torre de l'Angel ( 3'30 hores )

25 - Octubre - 2009: Montseny ( Vallès Oriental )
Santa Fe - Turó de Morou - Pantà - Sta. Fe ( 3'20 hores )

15 - Novembre - 2009: Camprodon ( Ripollès )
La Ral - Sant Antoni - Camprodon ( 4'20 hores )

13 - Desembre - 2009: Cardó ( Baix Ebre )
Cardó - Creu de Santos - Cardó ( 3'40 hores )

10 - Gener - 2010: Besalú ( Garrotxa )
Besalú - Sant Ferriol - Besalú ( 3'30 hores )

31 - Gener - 2010: Pinós ( Berguedà - Bages )
Puig-reig - Pinós - Coll de Comadrons ( 4'40 hores )

21 - Febrer - 2010 Can Boix ( Alt Urgell )
Can Boix - Sant Honorat - Can Boix ( 3'20 hores )

14 - Març - 2010: Catllaràs ( Berguedà - Ripollès )
Sant Jaume de Frontanyà - Cosp - Els Oms ( 4'15 hores )

11 - Abril - 2010: Siurana ( Baix Camp - Priorat )
Prades - Siurana - Cornudella ( 3 '50 hores )

9 - Maig - 2010: Rasos de Peguera ( Berguedà )
Creu del Cabre - Rasos de Peguera - els Porxos ( 4'15 hores )

22, 23 i 24 - Maig- 2010: Pallars Sobirà
Sortida especial Segona Pasqua

6 - Juny - 2010: Ull de Ter ( Ripollès )
Puig de Pastuire - Ull de Ter - Vallter 2000 ( 4'30 hores )

19 i 20 - Juny - 2010: Excursió fi de Curs
ANDORRA

Calendari d'excursions 2008-2009

5-octubre-2008 – Costa Brava (Alt Empordà)
L’Armentera – Cinclcaus – L’Escala > 2:30 hores

26-octubre-2008 – Forat Micó (Osona)
Vidrà – La Vall – Sant Pere de Torelló > 3:15 hores

16-novembre-2008 – Volta a Aiats (Osona)
Pont de la Rotllada – Coll de Cabrera – La Rotllada > 3:30 hores

30-novembre-2008 – Catllaràs (Berguedà)
Sant Jaume de Frontanyà –Cosp – Els Oms > 4:15 hores

14-desembre-2008 – Castellet – Vilanova (Alt Penedès – Garraf)
Castellet – Pla de les Palmeres – Vilanova > 4:05 hores

11-gener-2009 – Cardó (Baix Ebre)
Cardó – Creu de Santos – Cardó > 3:25 hores

1-febrer-2009 – Les Arenes (Gironès – Baix Empordà)
Flaçà – Les Arenes – Foixà > 3:50 hores

22-febrer-2009 – El Bolet (Alt Penedès)
Font-rubí – El Bolet – Font-rubí > 3:25 hores

15-març-2009 – Canal d’Urgell (Les Garrigues)
La Floresta – Quarta Sèquia – Juneda > 3 hores

29-març-2009 – El Coll (La Selva)
Osor – El Coll – Osor > 4:10 hores

26-abril-2009 – Gorges de Sant Aniol (Garrotxa)
Sadernes – Sant Aniol – Sadernes > 4:35 hores

17-maig-2009 – Els Tossals (Berguedà i Solsonès)
La Mina – Els Tossals – Vilella – La Mina > 4:35 hores

7-juny-2009 – Sant Antoni de Camprodon (Ripollès)
La Ral – Sant Antoni – Font del Boix – Camprodon > 4:45 hores

21-juny-2009 – Puig de Pastuira (Ripollès)
Refugi d’Ulldeter – Pastuira – Vallter 2000 > 4:10 hores

Pàgina 7 de 7